Zapraszamy serdecznie na klimatyczne pożegnanie lata! 29 sierpnia w Galerii odbędzie się jam session z muzykami zaproszonymi przez Patryka Zdebika. 29 sierpnia (piątek), godzina 20:00. Bilety w cenie 20 złotych. Do zobaczenia w Galerii!
Jam Session w Galerii
by
Tags:

Leave a Reply