Jam Session w Galerii

Zapraszamy serdecznie na klimatyczne pożegnanie lata! 29 sierpnia w Galerii odbędzie się jam session z muzykami zaproszonymi przez Patryka Zdebika. 29 sierpnia (piątek), godzina 20:00. Bilety w cenie 20 złotych. Do zobaczenia w Galerii!


Posted

in

by

Tags:

Comments

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *